Area Sales Manager – București

Started by

  • Full Time
  • Bucuresti
  • Posted 3 săptămâni ago
  • Applications have closed

Client Amakron

logo AMAKRON

Recrutăm pentru partenerul nostru, unul dintre cei mai mari producători și distribuitori din Europa de SISTEME DE SECURITATE, care își construiește echipa de vânzări în BUCUREȘTI

AREA SALES MANAGER

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea sistemelor de securitate (detecție și alarmă incendiu, efracție, supraveghere video, control acces);
  • Prospectarea pieței pentru identificarea potențialilor clienți;
  • Menținerea legăturii cu clienții și cu departamentele de suport din cadrul companiei.

Cerințe:

  • Studii tehnice medii/superioare
  • Experiență în domeniul vânzărilor minimum 2 ani;
  • Permis de conducere, categoria B;
  • Limba engleză – nivel conversațional;
  • Disponibilitate la deplasări.

Oferta:

  • Salariu fix plus comision lunar;
  • Card clinica medicala privată;
  • Abonament fitness;
  • Cursuri de dezvoltare profesionale;
  • Reale posibilități de promovare

Așteptăm CV-ul tău la adresa resurseumane@amakron.com SAU poți aplica direct, apăsând butonul de mai jos.

*Prin transmiterea și/sau completarea datelor cu caracter personal, vă dați acordul expres ca acestea să fie folosite în vederea identificării unui loc de muncă.